خانه / قیمت ایزوگام / قیمت ایزوگام نوع H بردین دلیجان هیرمان

قیمت ایزوگام نوع H بردین دلیجان هیرمان

لیست قیمت ایزوگام نوع H دلیجان ( BPP ) با برندهای بردین هیرمان و بردین صادراتی برای مناطق گرمسیری به صورت روزانه در سایت درج می شود. کارخانه ایزوگام بردین دلیجان اقدام به تولید انواع عایق های پلیمری درجه یک و استاندارد نموده است که برای بازارهای داحلی و همچنین برای صادرات بسیار مناسب هستند. تولید و فروش عمده انواع ایزوگام استاندارد پلیمری در سال ۹۸ آغاز شده است و بهترین زمان برای خرید ایزوگام مرغوب دلیجان همین الان است.

قیمت ایزوگام نوع H

لیست قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام نوع H به نوعی از ایزوگام اطلاع می شود که از بهترین قیر پالایشگاهی و با استاندارد پلیمری تولید می شود. ایزوگام نوع H هم استحکام بیشتری دارد و هم در برابر آب و هوا و تغییرات و نوسانات جوی از مقاومت بالاتری برخوردار است.
لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده و طبق تغییرات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی منتشر می شود و کارخانه ایزوگام بردین دلیجان تلاش می کند که قیمت ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر برای متقاضی اعلام شود.

 • کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام نوع H
 • تیشو و پلی استر به کار رفته در تولید عایق رطوبتی
 • میزان پلیمرهای افزودنی و ضخامت و وزن ایزوگام؛ در قیمت نهایی ایزوگام پلیمری BPP  و قیمت ایزوگام نوع H و نوع C اهمیت بسزایی دارد.

انتشار قیمت ایزوگام

انتشار قیمت ایزوگام

لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده و قیمت ایزوگام نوع H و طبق تغییرات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی منتشر می شود

 

 

کارخانه ایزوگام بردین دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان تولید انواع عایق رطوبتی خود را با تلاش و استفاده از تجهیرات و دستگاه های پیشرفته به روز و با قیمت مناسب و با برندهای متنوع صورت داده است.
ایزوگام بردین دلیجان نمونه ای از عایق رطوبتی جدید تولید شده در کارخانه هیرمان است که در دو نوع BPP  و  BOF  تولید شده و از استانداردهای روز ملی برخوردار است و کیفیت آن بهینه سازی و تضمین گردیده است.
شرکت های تولید کننده ایزوگام نمونه های مختلفی از عایق های رطوبتی قیری را روانه بازار می کنند از جمله:

ایزوگام جدید بردین

ایزوگام جدید بردین

ایزوگام بردین دلیجان نمونه ای از عایق رطوبتی جدید تولید شده در کارخانه هیرمان است که در دو نوع BPP  و  BOF  تولید شده و از استانداردهای روز ملی برخوردار است و کیفیت آن بهینه سازی و تضمین گردیده است.

قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام طرح دار دلیجان

همان طور که اشاره کردیم یکی از نمونه های بسیار قابل توجه و جدید ایزوگام که در پروژه های مسکونی و تجاری بسیار مورد توجه قرار گرفته است بهترین ایزوگام دولایه فویل دار طرح است که در نقش ها و رنگ های مختلف با استاندارد اصل تولید می شود.
ایزوگام طرح دار با ضخامت ۴ میلمیتر و از مرغوب ترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و ترکیب رنگ ها و نقش های بسیار زیبا سبب می شود که ایزوگام طرح دار دلیجان جلب توجه کند.
ایزوگام نقش دار در طرح ها و رنگ هایی مانند :

 1. لانه زنبوری
 2. ورساچه
 3. سرامیک
 4. سنگ
 5. چمنی
 6. آجری
 7. آجرنما و با رنگ های متنوع از جمله سبز؛ زرد؛ آجری؛ قرمز و غیره با استاندارد و نضمین شده توسط کارخانه ایزوگام دلیجان و با ثبت سفارش به فروش می رسد.

ایزوگام طرح دار دلیجان

ایزوگام طرح دار دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان طرح دار در صورتی که به درستی و با انتخاب موقعیت مکانی مناسب خریداری شود و نصب آن به صورت کارشناسی شده انجام شود؛ برای بیش از ۱۵ سال کار خواهد کرد.

 

 

صادرات ایزوگام بردین نوع H

تولید ایزوگام صادراتی در شرکت هیرمان دلیجان به صورت هدف دنبال می شود و بهترین تیم کارشناسی در کارخانه های ایزوگام دلیجان با یکدیگر برای تولید انواع عایق های رطوبتی قیری همکاری می کنند.
ایزوگام دلیجان صادراتی نه تنها کیفیت و اصالت استاندارد تضمین شده دارد؛ بلکه با اخذ مجوزهای گمرکی و با دریافت مجوزهای صادراتی و پلمپ گمرک و مجوزهای خروج از کشور با قیمت مناسب و بارگیری از درب کارخانه، شرایط مساعد برای فروش بهترین ایزوگام دلیجان را فراهم کرده است.
کشورهای مختلفی از جمله:

 • عراق
 • ترکیه
 • اربیل
 • افغانستان
 • پاکستان
 • قرقیزستان
 • بحرین
 • عمان
 • سوریه
 • روسیه
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • آلمان و کشورهای بسیار دیگری از آمادگی صادرات ایزوگام دلیجان استقبال کرده و کارها آغاز شده است.

ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان صادراتی نه تنها کیفیت و اصالت استاندارد تضمین شده دارد؛ بلکه با اخذ مجوزهای گمرکی و پلمپ گمرک برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی می شود.

قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام دلیجان بدون نصب + تهران و کرج

ایزوگام دلیجان بردین که نمونه ای از بهترین ایزوگام پلیمری تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان است برای خرید و فروش ایزوگام در مناطق مختلف ایران به کار گرفته می شود.
ایزوگام دلیجان بدون نصب با توجه به متراژ درخواستی و همچنین نوع ایزوگام دسته بندی می شود و به صورت عمده در سراسر کشور پخش و توزیع می گردد. قیمت ایزوگام نوع H شما را برای خرید ترفیب می کند.
لیست قیمت به روز انواع عایق های رطوبتی به صورت های مختلف از شرکت هیرمان دلیجان قابل دریافت است:

 1. دریافت قیمت روز از وب سایت
 2. قیمت های منتشر شده در کانال های رسمی کارخانه
 3. مشاوره و دریافت قیمت ایزوگام از طریق کارشناسان به صورت رایگان
 4. درخواست قیمت و سفارش خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه

ایزوگام درجه یک استاندارد از جمله :

 1. ایزوگام بردین دلیجان
 2. ایزوگام نوع H دلیجان
 3. ایزوگام نوع C دلیجان
 4. ایزوگام SBS دلیجان
 5. ایزوگام نوع A دلیجان
 6. ایزوگام پلیمری مشکین شرق و ایزوگام هیرمان در کلیه مناطق تهران و کرج و شهرهای اطراف با قیمت درب کارخانه توزیع می شوند.

فروش عمده ایزوگام

فروش عمده ایزوگام

ایزوگام دلیجان بدون نصب با توجه به متراژ درخواستی و همچنین نوع ایزوگام دسته بندی می شود و به صورت عمده در سراسر کشور پخش و توزیع می گردد.

قیمت ایزوگام نوع H

خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید عمده ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه به صورت فوق العاده و با قیمت عالی انجام می شود و شرکت هیرمان دلیجان تمهیدات لازم برای سرعت بخشیدن به امور را توسط کارشناسان متبحر انجام می دهد.
بهترین ایزوگام دلیجان که در کارخانه های بسیار معتبر تولید ایزوگام با سابقه چندین ساله تولید می شود و برای پروژه های بسیار بزرگ در سراسر کشور مصرف می شود.
خرید مستقیم انواع ایزوگام نوع H و نوع C از درب کارخانه هم به سرعت کارها می افزاید و هم در قیمت فروش ایزوگام دلیجان تاثیر فراوان دارد.
خرید ایزوگام بردین دلیجان از درب کارخانه و با اعلام لیست قیمت به روز و نهایی در نهایت منجر به صرفه جویی در هزینه های پروژه و رضایت مصرف کننده می انجامد.
راه ها و شیوه های متنوع خرید ایزوگام هیرمان دلیجان عبارتند از:

 • خرید ایزوگام از درب کارخانه ایزوگام هیرمان
 • خرید ایزوگام از دفتر مرکزی فروش در تهران
 • تماس تلفنی
 • راه های غیر حضوری
 • شیوه های خرید ایزوگام به صورت حضوری

خرید عمده ایزوگام

خرید عمده ایزوگام

سفارش خرید عمده ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به صورت فوق العاده و با قیمت عالی انجام می شود.

قیمت ایزوگام نوع H

قیمت فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده

عایقهای رطوبتی سالها است که جایگزین روش های قدیمی ایزوگام قرار گرفته است ولی هنوز هم تعدادی بیشتری از خریداران فقط به قیمت ایزوگام توجه می کنند و ترجیح می دهند که عایق رطوبتی ارزان تر خریداری کنند.
خرید ایزوگام درجه یک استاندارد و قیمت ایزوگان نوع H امری بسیار مهم و ضروری است و به همین جهت هم شرکت هیرمان دلیجان با توجه به اطلاع رسانی همه جانبه خریداران را به خرید ایزوگام با کیفیت خوب و عالی تشویق می کند.
ایزوگام دلیجان هیرمان در تهران و شهرهای مختلف کشور به صورت عمده توزیع می شود و با تولید انبوه عایق رطوبتی و فروش ایزوگام دلیجان بدون واسطه می توان بهترین ایزوگام مرغوب را خریداری کرد.
قمیت فروش ایزوگام به عواملی مانند:

 • قیمت قیر عرضه شده در بازار
 • تیشو و پلی استر
 • نوع ایزوگام
 • وزن ایزوگام و ضخامت آن
 • فویل و روکش های ایزوگام؛ بستگی دارد. قیمت ایزوگام نوع H بردین به روز شده در سایت شرکت هیرمان دلیجان ثبت می شود.

در سال ۱۳۹۸ به دلیل نوسانات ارز در بازار و نوسان قیمت مواد اولیه می توان گفت که شاهد تغییر قیمت های ایزوگام بوده ایم و در کارخانه ها و شرکت های تولید انواع عایق رطوبتی این میزان از نوسان در قیمت نهایی ایزوگام تاثیرگذار بوده است.

 

 

مسیرهای صادرات ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان یکی از نمونه های بسیار جدید و استاندارد کارخانه هیرمان دلیجان است که با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و با توجه به رشد اقتصادی که به همراه داشته است برای صادرات در نظر گرفته شده است و به کشورهای مختلف آماده بارگیری است.
نمایندگی های فروش ایزوگام و فرانچایزها می توانند در معرفی بهترین ایزوگام هیرمان و انواع ایزوگام نوع H موثر بوده و کارایی دو چندان داشته باشند.
مسیرهای زمینی و بازارچه های مرزی و بنادر ایران مسیرهای صادرات انواع کالاها و محصولات قیری از جمله ایزوگام هستند.

 1. بازارچه مرزی دوغارون
 2. بازارچه مرزی تمرچین
 3. بازارچه مرزی باشماق
 4. بازارچه مرزی پرویز حان
 5. بازارچه مرزی مریوان
 6. بازارچه مرزی آستارا
 7. بازارچه مرزی جلفا
 8. بازارچه مرزی پیرانشهر و تعدادی دیگر از مرزهای کشور، زمینه های مناسب برای ورود و خروج کالاهای ایرانی هستند. ایزوگام صادراتی بردین دارای مجوزهای رسمی از مبادی قانونی است و با پلمپ گمرک و بسته بندی بسیار استاندارد و درجه یک به کشورهای مختلف ارسال می شود.

ایزوگام توع H از جمله ایزوگام هایی است که برای مناطق گرمسیری مناسب است و در برابر عوامل محیطی سازگاری بالایی دارد و ایزوگام بردین دلیجان با مقاومت و استحکام بالایی که دارد بسیار مناسب صادرات و مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت ایزوگام نوع H

کارخانه ایزوگام هیرمان با محصولاتی درجه یک

تولید ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی بسیار حساس و با دقت بالایی صورت می گیرد و در این زاه بشتر تلاش کارخانه های تولید ایزوگام بر این است که در این بازار رقابتی بتوانند محصولات خود را به خوبی و با قیمت مناسب به فروش برسانند.
شرکت هیرمان دلیجان انواع عایق های جدید را با تکنولوژی روز دنیا تولید می کند و صادرات ایزوگام و فروش عمده در کلیه شهرهای ایران را در دستور کار خود دارد.
لیست قیمت ایزوگام نوع H بردین و ایزوگام های دیگر از جمله ایزوگام نوع C را می توانید در وب سایت مورد بررسی قرار داده و با مشاوره کارشناسی اقدام به خرید نمایید.

 • خرید ایزوگام از درب کارخانه ایزوگام هیرمان به صورت عمده
 • خرید از دفتر مرکزی و فروش ایزوگام هیرمان در تهران
 • تماس تلفنی
 • خرید ایزوگام به صورت اینترنتی و شیوه های دیگر؛ انتخاب ایزوگام برتر را برای شما مقدور می کند.

مشخصات ایزوگام هیرمان دلیجان که در این شرکت تولید می شود نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت و دوام عایق رطوبتی است از جمله:

 • سبک
 • مقاوم در برابر سرما و گرما
 • عدم پوسیدگی
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاومت در برابر انبساط و انقباض
 • نصب راحت و سریع
 • جلوگیری کامل از نفوذ آب
 • قیمت مناسب با محصول؛ مجموعه ای از این عوامل به شما اطمینان خاطر می دهد که در هنگام خرید ایزوگام با رغبت و دقت بسیار عمل کنید.

برای دریافت قیمت ایزوگام نوع H و دیگر انواع ایزوگام که مناسب پروژه باشد می توانید از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی و اینترنتی شرکت هیرمان دلیجان اقدام نموده و دست به کار خرید بهترین ایزوگام روز شوید.

قیمت ایزوگام نوع H

موارد مصرف انواع ایزوگام دلیجان

 • کانال‌های آبیاری و توزیع آب
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 • سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 • سدها و سازه‌های آبی
 • پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 • باند فرودگاه
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 • استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی

موارد کاربرد و مصرف ایزوگام در انواع مختلف بسیار متنوع است و بهتر است در هنگام خرید ایزوگام به راهنمایی و مشاوره های کارشناسان عمل کرده و ایزوگام پیشنهادی و مورد تایید را خریداری کنید.

 • خرید ایزوگام را به دست افراد آگاه و متخصص انجام دهید.
 • به لیبل و استاندارد و برچسب ایزوگام خریداری شده دقت نمایید.
 • ایزوگام را بر اساس آب و هوای شهری که زندگی می کنید بخرید.
 • تاریخ تولید ایزوگام استاندارد دلیجان را حتما” دقت کنید.
 • برای خرید ایزوگام بهتر است مبلغ مناسب بپردازید و از کیفیت و اصل بودن ایزوگام اطمینان حاصل کنید.

قیمت ایزوگام نوع H و انواع دیگر ایزوگام پلیمری را حتما” بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. کارهای مربوط به خرید ایزوگام را به دست کارشناسان شرکت هیرمان بسپارید و آسوده خاطر باشید.
امتیاز شما به این مطلب؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

ایزوگام استاندارد دلیجان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان استاندارد با قیمت ارزان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان در قیمت ارزان و با کیفیت پلیمری دارای امتیازات ویژه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!