خانه / قیمت ایزوگام / قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان اصل

قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان اصل

قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان که به صورت پلیمری ( BPP ) تولید می شود در مقایسه با این که اصل و استاندارد است بسیار ویژه و فوق العاده است. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات متنوع خود را در بازارهای داخلی و خارجی به صورت عمده و دست اول توزیع می کند. قیمت ایزوگام از درب کارخانه بسیار اشتثنایی و درخور توجه بسیاری از شرکت های عمرانی است.

قیمت ایزوگام بان گستر

کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان اصل

شرکت های تولید کننده ایزوگام تعدادی زیادی هستند و برخی از آن ها بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام در سطح کشور و حتی برای صادرات را تولید و تامین می نمایند.
گروه تولیدی هیرمان دلیجان اقداماتی جهت تولید و توزیع بهترین و ارزان ترین ایزوگام مرغوب دلیجان نموده است که به صورت عمده در سرتاسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند.
ایزوگام های کارخانه دلیجان متنوع و محصولاتی با کیفیت و البته قیمت های متنوع و همچنین کارایی مختلف است:

 1. ایزوگام پلیمری
 2. ایزوگام طرح دار در نگ های مختلف
 3. ایزوگام صادراتی درجه یک و اصل
 4. ایزوگام ویژه دو لایه
 5. ایزوگام دو لایه معمولی
 6. ایزوگام های بدون فویل ؛ پودری و دو رو نایلکس
 7. ایزوگام تک لایه ویژه
 8. ایزوگام دو لایه سنگریزه

بر حسب تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین نوع قیری که در تولید عایق رطوبتی درجه یک دلیجان مصرف می شوند و همینطور بر اساس نوع مصرف می توان طبقه بندی ایزوگام را به دسته های زیر اعلام نمود:

 1. ایزوگام پلیمری
 2. ایزوگام با قیر دمیده
 3. ایزوگام تک لایه
 4. ایزوگام دو لایه
 5. ایزوگام به صورت رول
 6. ایزوگام به صورت برش خورده
 7. عایق های پی و فونداسیون
 8. انواع عایق های نوع A

مواد تشکیل دهنده ایزوگام علاوه بر قیر که نقش مهمی در چسبندگی و مقاومت ایزوگام و قیمت ایزوگام بان گستر و دیگر انواع عایق رطوبتی دلیجان دارد و بر حسب آن لیست قیمت به روز ایزوگام نهایی می شود، می توان به نقش پلی استر و تیشوی درجه یک و متراکم هم اشاره کرد.

 

 

قیمت هر رول ایزوگام اصل دلیجان

عوامل متعددی بر تغییر قیمت های ایزوگام و همچنین قیمت نهایی هر رول ایزوگام تاثیر می گذارد از جمله:

 • قیمت مواد اولیه از جمله قیمت تیشو و پلی استر
 • قیمت قیر در بازار بورس
 • فویل آلومینیومی و کیفیت آن
 • وزن و ضخامت ایزوگام تولید شده
 • نوع ایزوگام
 • متراژ مورد نیاز و ثبت سفارش شده؛ مجموعه ای از این عوامل می تواند قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان و دیگر انواع محصولات قیری تولید شده در کارخانه های ایزوگام دلیجان را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

قیمت هر رول ایزوگام می تواند بر اساس نوع ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن متغیر باشد و این عوامل در کنار خرید ایزوگام به صورت عمده و از درب کارخانه ایزوگام نقش مهمی در قیمت نهایی آن دارد.

 1. ایزوگام بان گستر دلیجان
 2. ایزوگام مشکین شرق
 3. ایزوگام دلیجان شرق
 4. ایزوگام بردین صادراتی، نمونه هایی از بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام هستند که هر یک با کاربرد خاص و فروش ویژه به صورت اصل و استاندارد توزیع و پخش می شوند.

ثبت سفارش خرید ایزوگام دلیجان در شرکت هیرمان دلیجان با راهنمایی و مشاروه کارشناسی رایگان توام است و این خدمات توانسته است نقش مهمی در خرید باکیفیت ایزوگام دلیجان و اطمینان و آرامش خاطر توام باشد.

 

قیمت ایزوگام بان گستر

خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان راه های خرید ایزوگام به صورت عمده را بسیار گسترده تر پیش روی مصرف کننده قرار داده است و در تمام شهرهای کشور این خدمات عرضه می شود.
خرید عمده ایزوگام دلیجان برای مصارف متعددی از جمله:

 1. پشت بام
 2. پی ساختمان ها
 3. استخر ها
 4. سد ها
 5. پارکینگ های طبقاتی
 6. دامداری ها
 7. تونل ها
 8. مرغداری‌ها
 9. لوله‌های آب، گاز، نفت
 10. سرویس های بهداشتی
 11. استخرهای شنا
 12. استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 13. مراکز آبی تفریحی
 14. مخازن آب و مخازن غیر نفتی
 15. تونل‌ها و دیوارهای حائل، به کار گرفته می شود و در این میان قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان و دیگر انواع ایزوگام اهمیت فوق العاده دارد.

قیمت ایزوگام بان گستر

خرید ایزوگام به صورت عمده از مجموعه هیرمان دلیجان به روش های زیر ممکن است:

 • خرید حضوری
 • خرید از درب کارخانه ایزوگام
 • خرید مستقیم از دفتر شرکت هیرمان دلیجان در تهران
 • تماس تلفنی و خرید ایزوگام اصل دلیجان
 • خرید غیر حضوری و به صورت آنلاین و اینترنتی

مسلم است که با خرید مستقیم از درب کارخانه به صورت عمده مشمول تخفیف های ویژه خواهید شد و البته به خودی خود قیمت ایزوگام بان گستر در خرید مستقیم از درب کارخانه بسیار ارزان تر و با همان کیفیت اصل است.

قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان + فروش عمده ایزوگام

معمولا” شرکت ها و بازرگانان و همچنین پیمانکاران ترجیح می دهند که ایزوگام را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان تر در متراژهای بالا به صورت نقد تهیه کنند و این امر از طریق کارخانه هیرمان دلیجان میسر است.
فروش ایزوگام شرق اصل و انواع ایزوگام دلیجان به صورت عمده برای پروژه های بزرگ و ساختمانی اهمیت فراوان دارد و قیمت ارزان تر و ایزوگام اصل باکیفیت می تواند در مقاومت سازه نقش مهمی ایفاء نماید.
قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان روزانه و با اعمال تغییرات احتمالی ثبت شده و یا از طریق راه های اینترنتی به صورت رایگان منتشر می شود و حق انتخاب خرید ایزوگام برتر و بهترین ایزوگام سفارشی دلیجان همچنان برای شرکت ها محفوظ است.
قیمت ایزوگام از طریق دفاتر فروش ایزوگام کمی بالاتر اعلام می شود و به جهت هزینه های حمل و نقل اعلام این قیمت ها معمول است.

فروش ایزوگام دلیجان بان گستر به صورت عمده فرصت خرید ایزوگام اصل دلیجان با قیمت استثنایی را به شما هدیه می کند. کلیه محصولات کارخانه هیرمان دلیجان دارای ضمانت اصل هستند.

قیمت ایزوگام بان گستر

فروش عمده ایزوگام شرق در تهران

تامین عایق رطوبتی برای ساخت و سازهای داخل شهر تهران و یا تامین انواع ایزوگام برای پروژه های عمرانی و دفاتر فروش ایزوگام دلیجان هیرمان؛ توسط کارخانه هیرمان دلیجان قابل انجام است.
در کلیه مناطق و محله های تهران و شهرهای اطراف؛ نمایندگی های ایزوگام دلیجان فعالیت می کنند و یا از طریق ثبت سفارش خرید ایزوگام هیرمان شرق، ایزوگام مورد نیاز بارگیری و ارسال می شود.
فروش ایزوگام بان گستر دلیجان با قیمت مناسب در سال ۱۳۹۸ پیگیری می شود و به این ترتیب می توانید بهترین ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان را با تخفیف های ویژه دریافت کنید.

 • تهران
 • کرمان
 • کرمانشاه
 • سمنان
 • قزوین
 • زنجان
 • بیرجند
 • بروجرد
 • تبریز
 • ارومیه
 • اردبیل
 • مشهد
 • کرج
 • اراک
 • خرم آباد، از شهرهایی هستند که فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده در آن ها به صورت مستقیم و قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان با قیمت درب کارخانه اعلام می شود.

قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان اصل؛ ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام های صادراتی و ایزوگام مشکین شرق که کیفیت معمولی با قیمت بسیار عالی دارد در سایت درج و به صورت رایگان قابل دسترسی است.

 

 

قیمت فروش ایزوگام شرق صادراتی

کارخانه هیرمان دلیجان از جمله شرکت هایی است که محصولات متنوعی داشته و بهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجان و ایزوگام بردین صادراتی را تولید کرده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مجوزهای صادراتی از مبادی قانونی صادرات انواع ایزوگام را آغاز کرده است.
ایزوگام شرق صادراتی محصولی است که کیفیت عالی داشته و به صورت مستقیم به فروش می رسد و با بسته بندی جدید و پلمپ گمرکی برای صادرات آماده سازی می شود.

 • ایزوگام صادراتی شرق دلیجان دچار پوسیدگی نمی شود و دارای قابیلت های انعطاف پذیری بالا است.
 • ایزوگام صادراتی دلیجان شرق به جهت دارا بودن پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی ساختمان مقاومت بالایی دارد.
 • ایزوگام صادراتی عمر میانگین بسیار بالایی دارد چرا که با بهترین کیفیت قیر پلیمری تولید شده است.
 • ایزوگام های صادراتی شرق در گرما و سرما از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد.
 • ایزوگام های صادراتی دلیجان شرق پس از گذراندن آزمون های گوناگون در آزمایشگاه های کارخانه های فرآوری، ضریب پایداری بالایی دارد.

قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان در وب سایت به روز شده در ج می شود و دیگر محصولات کارخانه هیرمان دلیجان هم با توجه به کیفیت و قیمت مواد اولیه و تناژ سفارشی به روز برآورد می گردد.

فروش ایزوگام شرق صادراتی با ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد و در هنگام بارگیری دقت کامل در چیدن رول های ایزوگام توسط کارشناسان صورت میگیرد و به این ترتیب ایزوگام های صادراتی هم استاندارد هستند و هم در ترانزیت آن ها دقت عمل اعمال می گردد.

 

قیمت ایزوگام بان گستر

به نکات زیر در هنگام خرید ایزوگام دقت کنید!

خرید ایزوگام و شناخت ویژگی های آن و همچنین تشخیص ایزوگام خوب و استاندارد از استانداردهای تقلبی کار ساده ای نیست و بهتر است توسط کارشناسان و متخصصین در هنگام خرید ایزوگام مورد تایید واقع شوند. ایزوگام استاندارد اصل و پلیمری دارای ویژگی هایی است که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

ویژگی های ایزوگام پلیمری عبارتند از:

 1. طول عمر ایزوگام پلیمری بالای ۱۵ سال است.
 2. این نوع ایزوگام در سرمای زیاد تا ۵- درجه و در گرمای نهایتا ۱۰۰ درجه انعطاف پذیری بالایی دارد.
 3. ایزوگام پلیمری بعلت وجود قیر خالص در این ایزوگام، وزنی مناسب داشته . از ایجاد بار اضافی بر روی ساختمان و سازه پیشگیری می‌کند.
 4. تولید عایق رطوبتی پلیمری براساس استانداردهای ملی ایران بوده و در گروه عایق رطوبتی نوع A قرار دارد.

از خصوصیات ایزوگام با قیر اکسیده یا دمیده می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. مواد اولیه مصرفی در تولید ایزوگام BOF با رعایت کلیه استانداردها مصرف می شود.
 2. قریب به ۱۵ سال از طول عمر و قابلیت اطمینان ایزوگام قیر اکسیده می‌گذرد.
 3. این محصول بدون هیچ مواد بازیافتی و ضایعاتی تولید شده و قیر موجود در آن ترکیبی از قیرهای نفتی تولید پالایشگاه‌های کشور و با فرمولاسیون خاص تولید می‌گردد.
 4. این محصول دارای بیمه نامه تضمین کیفیت است.

زمانی که ایزوگام درجه یک پلیمری را مستقیم از درب کارخانه خریداری می کنید می توانید :

 • ایزوگام را به قیمت ارزان تر بخرید.
 • ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دربافت می کنید.
 • از خدمات نصب ایزوگام هم بهره مند خواهید شد.

ایزوگام دلیجان اصل از قیر پالایشگاهی تهیه و تولید می شود و به جهت کارایی و مقاومت بالایی که دارد و همچنین به جهت میزان چسبندگی بالایی که دارد؛ از قیمت بیشتری هم برخوردار است.

قیمت ایزوگام بان گستر

ایزوگام بردین دلیجان محصولی دیگر از هیرمان

ایزوگام دلیجان اصل از قیر پالایشگاهی تهیه و تولید می شود و به جهت کارایی و مقاومت بالایی که دارد و همچنین به جهت میزان چسبندگی بالایی که دارد؛ از قیمت بیشتری هم برخوردار است. قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان به جهت این که پلیمری است و استاندارد اصل دارد به روز شده تعیین می شود.
ایزوگام بردین دلیجان که هم مصارف داخلی دارد و هم برای صادرات به صورت اختصاصی و با کیفیت برتر تولید می شود محصولی دیگر از کارخانه هیرمان دلیجان است که به صورت اختصاصی و پلیمری تولید می شود.
مشخصات ایزوگام بردین صادراتی:

 1. مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی
 2. وزن سبک
 3. ایزوگام بردین صادراتی به تنهایی یک عایق کامل شناخته می شود.
 4. ایزوگام نیاز به برف روبی ندارد.
 5. در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
 6. منجر به آلودگی هوا نمی شود.
 7. نصب سریع و ساده دارد.
 8. در مقابل اسیدها و اشعه خورشید مقاوم است.
 9. قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

ایزوگام بردین صادراتی دلیجان به کشورهای مختلف اروپایی؛ افریقایی و آسیایی و خاورمیانه صادر می شود. قیمت ایزوگام بان گستر و همچنین قیمت های هر رول ایزوگام برای مصارف داخلی و ایزوگام های صادراتی را می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت دریافت نمایید.

مزایای استفاده از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی مطمئن

در حال حاضر به جهت این که عایق های رطوبتی به صورت قابل ملاحظه ای در هر پروژه ای مورد نیاز است و همچنین برای پی و فونداسیون و در مراحل مختلف ساختمان از آن استفاده می شود بهترین محصول، ایزوگام است که خصوصیات و ویژگی آن بسیار قابل توجه است:

 • در برابر یخ زدن مقاوم است.
 • جلوگیری از نفوذ آب به لایه های پایین سقف
 • قابل استفاده در تمام شرایط آب و هوایی
 • هیچ چین و چروکی باقی نمی ماند که سبب نفوذ آب شود.
 • نصب سریع
 • قابل اجرا در تمامی محیط ها

خرید ایزوگام هیرمان دلیجان و دریافت قیمت ایزوگام بان گستر دلیجان و دیگر محصولات قیری و پلیمری این کارخانه به صورت عمده و با قیمت مناسب ممکن است و قیمت رول های ایزوگام و کیفیت هر یک با استاندارد و لیبل مخصوص در صورت نیاز در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها و پیمانکاران قرار می گیرد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

ایزوگام استاندارد دلیجان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان استاندارد با قیمت ارزان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان در قیمت ارزان و با کیفیت پلیمری دارای امتیازات ویژه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!