درباره ایزوگام دلیجان چه میدانید؟


شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان

برگزیده ی جشنواره کیفیت ایران

 

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان هیرمان با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق رطوبتی کشور پا به عرصه این صنعت نهاد.
شرکت ایزوگام دلیجان از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی بر پایه اصول علمی، بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات عایق رطوبتی مرغوب با استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک، شعار “ایجاد آرامش و اطمینان” برای مصرف کننده را تحقق بخشیده است.
این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت عایق رطوبتی، گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

بهترین ایزوگام دلیجان و مقام اول کشوری جایزه ی کیفیت در جشنواره کیفیت


99%

خلوص و کیفیت مواد اولیه

استاندارد ها

استاندارد ملی ایران

استاندارد CE اروپا

استاندارد iso 9001

 

محصولات ایزوگام شرکت هیرمان با ضخامت ۳ تا ۵ میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد.

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد. محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا (۱۲۰+ درجه) و مقاومت در مقابل شکست در سرما (۱۰- درجه) و همچنین بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری قیر می گردد.

به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

شرکت ایزوگام هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصول خود را در دو گروه عایق رطوبتی BPP و BOF به صورت فویل دار و ساده و طرح دار تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.


مزایای ایزوگام هیرمان (محصول شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان)

قابلیت اجرا بر روی کلیه سطوح
انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده
مقاوم در برابر انواع تنش ها مانند کشش و پارگی
طول عمر و ماندگاری بالا
متناسب با انواع شرایط آب و هوای گرمسیری و سردسیری
جلوگیری از هدر رفت انرژی
متناسب با شرایط اقتصادی تمام اقشار جامعه
مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب، گازها و اسیدهای شیمیایی
وجود لایه های تقویت کننده الیاف پشم شیشه و الیاف پلی استر و افزایش مقاومت کششی محصول


شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از شرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان است که ایزوگام درجه یک با برندهای بردین دلیجان و مشکین شرق دلیجان و هیرمان دلیجان را تولید و عرضه می کند.

 

مشتری گرامی برای دریافت اطلاعات جامع تر می توانید به وبسایت اصلی شرکت هیرمان مراجعه کنید
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!